Yuvalı Ağır Vasıta Özel Bakım Servisi Mercedes Özel Ağır Vasıta Tamir Bakım servisi Ford Bmc Man Tamir Bakım

Ünsal Mah.Akdeniz Sanayi Sitesi 5012 Sok. No:43 Kepez Antalya Türkiye Kepez / Antalya

Harita

Tanıtım Videosu

Yuvalı Ağır Vasıta Özel Bakım Servisi Mercedes Özel Ağır Vasıta Tamir Bakım servisi Ford Bmc Man Tamir Bakım

Ünsal Mah.Akdeniz Sanayi Sitesi 5012 Sok. No:43 Kepez Antalya Türkiye

Yuvalı Ağır Vasıta Akdeniz Sanayi Antalya, tamir bakim servisimiz en son teknoloji ekipman ile donatilmiş ayni anda  TIR çekici aracın  hizmet alabilecegi kapali alanda, mesleginde tecrübeli personeli ile hizmetinizdedir. Aynı Zamanda Mercedes özel servis antalya, bmc özel servis antalya, man özel servis akdeniz sanayi antalya, da hizmetinizdedir. 


 Servisimizde Mercedes-Benz, Scania, DAF, Volvo, ve Schmitz araçların  yedek parçaları veya bazı parçalarda yan sanayi yedek parçalarını, MANN Filtrelerini, Petrol Ofisi yağlarını kullanmaktayız. İşçilik ve parça ücretlerinde uygun fiyatlarla rekabet etmekteyiz.


Servisimizde teknik elemanlarımızın sürekli teknik eğitimine özen göstermekteyiz. Personelimiz Mercedes-Benz, DAF, Scania, Volvo ve Schmitz tipi araçlarla ilgili gerekli teknik tecrübeye sahiptir.


Ağır vasıta yıkama

Her tür ağır vasıtanın modern, etkili ve çevre dostu kimyasallar ile yıkanması.

Yağ değişimi ve yağlama

Servisimizden aldığınız Petrol ofisi yağ yetkili servis antalya, ve birçok  marka filtreleri de bünyemizde bulunduruyoruz.

Hızlı servis

Servisimizde acil durumlarda anında hizmeti bekletmeksizin veriyoruz. Talep doğrultusunda  Antalya Ağır Vasıta Bakım Tamir, 7/24 Yol servisi, yine Ağır Vasıta Arazi Servisi Antalya 

Servisimizde  fren ölçme parkuru, direksiyon ve rot boşluk kontrolü, Kaldırma hidrolik krikoları, far ayarlama, universal bilgisayar arıza tespit ve arıza ikaz silme cihazı kullanmaktayız.

Isıtma ve soğutma sistemleri tamiri

Servisimizde araçlarınızın ısıtma sistemlerinin kontrolü ve tamiri yapılmaktadır.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08.00-19.00
Cumartesi08.00-19.00
PazarKAPALI

Etiketler