DENİZ SÖVE KARTONPİYER UYGULAMA VE SATIŞI ANTALYA

muratpaşa mah.evliyaçelebi cad.no:74/a MURATPAŞA/ANTALYA Muratpaşa / Antalya

Harita

Tanıtım Videosu

DENİZ SÖVE KARTONPİYER UYGULAMA VE SATIŞI ANTALYA

muratpaşa mah.evliyaçelebi cad.no:74/a MURATPAŞA/ANTALYA

DENİZ SÖVE KARTONPİYER  UYGULAMA VE SATIŞI ANTALYA,

DENİZ SÖVE KARTONPİYER  UYGULAMA VE SATIŞI ANTALYA, poliüretan ve dekoratif EPS ve XPS üretiminde faaliyet gösteren, Türkiye’nin önde gelen poliüretan ve dekoratif EPS ve XPS üretimi yapan firmaları arasında yer alan bir dekorasyon firmasıdır.

Poliüretan Süsleme ürünleri;
Kartonpiyerler, Çıta ve Çıta Köşeleri, Bordürler, Duvar Panelleri, Göbek modelleri, Rölyefler, Dekupe Modeller, Niş ve Kemerler, Kubbeler, Şömine modelleri, Dekoratif panel kaplamalar, 3D modeller, Taş kaplamalar, Ahşap görünümlü kaplamalar, Söveler, Kat Silmeleri,Taçlar, Payanda ve rozetler, Kilit Taşları, Sütun ve kaideler.
EPS Dış dekor süsleme ürünleri;
3D Cephe Kaplamaları, Cephe Kaplamaları, Dekor profilleri, Desenli Profiller, Kilit Taşları, Sütun ve kaideler, XPS Kartonpiyerler, Desenli Kartonpiyerler, XPS Ahşap Modeller, EPS Lamba ve Tavan Kaplamaları ile dekorasyon grubuna hitap etmekteyiz.

Şirketimiz, iç ve dış dekorasyonda sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına, ürün çeşitliliğini artırmayı hedeflemiş, her geçen gün ürün yelpazesini daha da genişletmeye devam eden, müşteri mennuniyetini esas alan ve müşterinin istekleri doğrultusunda hayal ettiği mimariyle buluşmasını sağlayan poliüretan ve dekoratif EPS ve XPS üretim firmasıdır.
Firmamız Poliüretan ve dekoratif EPS ve XPS ürünlerinin yanı sıra, projeye uygun olarak özel ürün imalatları ile de projelerinize katkı sağlamaktadır.
Özverili, disiplinli, güler yüzlü ekibimizle beraber siz müşterilerimize en yüksek kalitede ürünler üretebilmek adına, çalışmalarımızı en büyük hassasiyetle sürdürmeye devam etmekteyiz.
Bize teslim edeceğiniz her projeniz için, DENİZ SÖVEekibi tarafından hazırlanacak tasarımlar ile sizi hayallerinizdeki mimari ile maksimum kalitede buluşturmayı garanti ediyoruz.

EPS Söve (strafor)
EPS Cephe Kaplamaları,
EPS Özel İmalatlar,
Poliüretan,
Polyester,
GRC (Cam Elyaf Takviyeli Beton,)
Dış Cephe Boya,
Dekorasyon ve İzolasyon,
üzerine imalat ve montaj yapmaktadır.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08.00-19.00
Cumartesi08.00-19.00
PazarKapalı

Etiketler